Jde o hodně! Přidejte se a tvořte

Zhlédnutí: 37

Moje plány mi byly dneska přerušeny nečekanou výzvou, abych stvořila výzvu 21 dní, kdy budeme tvořit Nebe na Zemi společně.

Co je cílem výzvy

K této prosincové výzvě a aktivnímu jednání bylo vyzváno hodně pracovníků světla, takže je to zjevně důležité a měli bychom výzvu brát vážně.

Jsme to symbolicky teď my, kdo můžeme otočit kolem svého osudu více, než kdy jindy, a současně kolem osudu celého světa. Protože se otevírají energetické portály, které nás podpoří.

Každý z nás má nyní moc vložit do kolektivního vědomí to nejlepší, co umí, a tak ovlivnit situaci svou i celých národů.

Na množství zúčastněných záleží!

Cílem výzvy je aktivace toho nejlepšího pro náš osobní život i kolektivní vědomí skrze každého jednotlivce. 

Letošní prosinec současně ukončuje dlouhé období energetické blokace od května 2020, takže máme nyní možnost si nastavit své vlastní systémy pro roky příští. 

Máme možnost udělat průlom jako jednotlivci i kolektiv a stvořit si svou Novou Zemi. A začneme tím, že ji nejprve vytvoříme v neviditelném světě, ve svých představách. Protože tak funguje práce s energiemi a tvořením.

Čtyři energetické portály

Navenek se děje to, co vždycky v prosinci – novoluní, portály 12.12. a 21.12. letos k nim přibylo ještě zatmění Slunce 4.12. 

Takže 4.12. se nám spojí hned dvě silné energetické události – zatmění Slunce a novoluní, čím se dějí dvě věci:

1/   Zatmění Slunce pročišťuje naše životy na duchovní rovině. Údajně se tím i čistí karma, ale to nemám potvrzeno z vlastní zkušenosti. Jenom z doslechu. 

2/   Novoluní – tentokrát ve Střelci – přinese nové začátky a vhledy.  Možnost odstartovat svůj svobodnější a optimističtější život, nebo nějakou jeho část, která nám dosud vázla. A uzavřít vše, co nám již neslouží. Rozloučit se s tím.

Energie novoluní startuje už nyní, naplno ji pocítíme 4. – 5.12. Plánujte tedy svou budoucnost a hýčkejte si vize lepší verze vašeho Já i života.

Tělesně náleží ke Střelci kyčle, stehna, stehenní kosti a játra. Energie novoluní působí na tyto oblasti těla velmi intenzivně, věnujte jim zvýšenou péči.

3/   Portál 12.12. je velmi silný každý rok a rovněž se jeho působení neomezuje pouze na dané datum, ale i dny kolem něj.  Meditace a vizualizace v tomto čase jsou extra silné, protože brány Vesmíru jsou naplno otevřené.

4/  Portál 21.12. – zimní Slunovrat – v posledních letech transformace doslova každý rok mění/posunuje směr vývoje lidstva na planetě a jistě letošní rok nebude výjimkou. Ti, co jsou připraveni, se mohou posunout rychleji dále.

Náročné transformační energie doběhnou na Štědrý den, a my konečně budeme moci vydechnout a zpomalit.

Jak bude výzva probíhat

Jak?  Společné krátké meditace a vizualizace ve skupině. Ideální ve stejný čas, aby se energie spojily a zesílily. A vám se co nejvíce navýšily vibrace a tudíž schopnost tvořit a zhmotňovat. Postupné kroky budou zveřejňovány ve skupině.

Ujasníte si, co chcete vizualizovat, co chcete příští rok ve svém životě stvořit v hmotné realitě. Zda to budou zlepšení vašeho života nebo tvorba celé komunity. Během 21 dnů se dá zvládnout obojí – vizualizovat si život osobní i komunitní. 

Kde?   Můžete si výzvu realizovat sami doma, nebo se připojit ke skupině, která vás může udržet na trati celých 21 dní. Čas společných meditací a vizualizací bude v českých 21:00.

Co bude výsledkem výzvy

1/  Meditace a vizualizace radikálně mění náš život a energetickou situaci. Vydržet pravidelně 21 dnů – to už je pěkná porce energie na našem vesmírném účtu!

2/  Jenže vydržet 21 dnů není žádná sranda, je dobré mít parťáky na cestě.

3/ Tahle spojená energetická síla a vytrvalost by měla zrychlit realizaci našich záměrů v hmotném světě daleko radikálním způsobem, než když se o to pokoušíme my sami a nahodile. 

Můžeme otestovat!  Ze zkušenosti z minulých společných meditací a vizualizací vím, že ve hře jsou taky vnitřní bloky a přesvědčení, které běžně brání zhmotňování našich přání. Společná energetická práce může usnadnit průlom těchto bloků.

4/ Celá tato cesta nám může pomoci také nastavit nové zvyky a rituály do dalších let. Což se vždycky hodí! 

Kudy vede cesta

Výzva již skončila, ale pokud vás toto téma zajímá více do hloubky, chcete se o něm dozvídat více, připojte se ke mě na FB stránce (což ale není moc spolehlivé, FB moc příspěvků neukazuje), nebo se přihlašte k odběru novinek z mého blogu (doporučeno). 🙂 

Pošli to dál 👀