Můj rok 2022 – nezůstal kámen na kameni

Zhlédnutí: 32

Kdo mne sleduje už nějaký čas, jistě si všiml, že letos jsem se opět silně stáhla z veřejného působení. Stal se pravý opak toho, co jsem plánovala, protože můj život se opět změnil od základů a jak známé české rčení praví “nezůstal kámen na kameni”. Všechno je úplně jinak, než bylo na začátku roku. 

Leden - březen

Rok začal nepříjemně – zhoršením mého zdraví, které mne tak zaměstnalo, že na cokoliv jiného mi nezbyly síly ani myšlenky. V ezo kruzích se říkalo, že to je projev nějakého dalšího kolektivního čištění, kterým procházíme. V březnu jsem ale i přesto zvládla založit svou novou společnost Heaven on Earth Property Ltd, protože jsem vnímala, že je čas se posunout dále na mojí cestě. A jenom co jsem to udělala, přišla další radikální změna…

Duben

Nastal zásadní zvrat – na konci března jsem dostala nabídku na nové bydlení v úplně novém (nově postaveném) bytě a za 10 dnů jsem měla jak podepsanou smlouvu, tak i přestěhováno. A za dalších 10 dnů vše v novém bytě i vybaleno a na svém místě. Což pro mne bylo celé nové. Normálně vybaluju ještě i měsíce po stěhování.

Uvědomila jsem si, jak mi byl užitečný ten léta pěstovaný – a dneska už samozřejmý – návyk si doma vše uklízet na své místo a mít ve věcech pořádek a systém. Mít vše doma dobře zorganizované a na svém místě, protože to šetří čas i nervy. Já už jsem to ani nevnímala, že dělám, ale stěhování mi tento návyk ukázalo v novém světle.

Sama jsem žasla, jak jsem to vše kolem stěhování díky tomuto zvyku tentokrát zvládla lehce a rychle. Teď při stěhování se ukázalo, že moje nacvičené systémy mi pomohly snadno sbalit celou domácnost a opět na novém místě ihned vše ukládat na své místo. Takže zjevně roky příprav nebyly zbytečné. 

To mne povzbudilo a vnímala jsem, že je čas přejít na novou úroveň organizování věcí – a to je můj digitální svět. Ne že bych se tomu nevěnovala v předchozích letech, ale letos jsem to vnímala jako akcent, jak mne moje vedení učilo. A viděla jsem, že to nejsem jenom já, kdo prochází tímto výcvikem, nějakým způsobem se toto téma zjevovalo v online světě u vícero lidí. Přehlcení informacemi a zmatek v nich zjevně nikomu neprospívá.

Musím říct, že s tímto úklidem a nastavováním nových systémů jsem byla extrémně zaměstnaná po mnoho měsíců, protože při přesunu souborů v PC mi hodně souborů zmizelo. Trvale. Včetně všech mých rozepsaných textů a roky sbíraných poznámek k mojí knize. Protože moje zálohy sice fungovaly, ale zálohy na cloudu fungují zrcadlově, takže když mi něco zmizí z PC, zmizí to i z cloudu. Což jsem netušila. To nebylo rozhodně příjemné období a ztráta důležitých informací z PC byla fakt bolestná a frustrující. O to více jsem se snažila si najít lepší a spolehlivější systém.

S hledáním a nastavováním mých nových digitálních systémů, které by pro mne byly stejně užitečné jako to mám v organizaci domácnosti, stále pokračuju a zkouším. Zabírá to čas a ničí nervy, když po nějakém dlouhém testování zjistím, že tudy cesta nevede. A tak namísto radosti z vyřešeného problému musím začít znovu a od nuly. Ale to je přirozený proces všech nových začátků.

Zettelkasten

Ztráta mých dat a dlouholetých poznámek a totální chaos v PC při stěhování a změně systémů mne dovedla k objevení metody Zettelkasten. To mne totálně dostalo! A začala jsem ještě intenzívněji studovat, jak si své poznámky mohu organizovat a ukládat nezávisle na Google Disku nebo jiných placených cloudech, které se mi neosvědčily nebo osvědčily jenom částečně.

Kdo neví, co je metoda Zettelkasten, jenom stručně. 

Je to systém, jak si ukládat veškeré poznámky (fyzicky nebo digitálně), které si děláte ze svých vlastních textů i z toho, co nastudujete od jiných autorů, do uspořádaného digitálního systému tak, aby se vám tyto poznámky spojovaly podle témat a zaměření

Geniální metoda, protože kdykoliv si cokoliv přečtu, a třeba i zapíšu, rychle zapomenu. A po změnách, které v PC letos neustále dělám, ty poznámky pak ani nenajdu. 😀

Zettelkasten je velmi populární mezi lidmi, kteří pracují s množstvím informací a nechtějí pod jejich tíhou padnou vyčerpáním. Říká se tomu taky „druhý mozek“, kde si vše potřebné ukládáte na správné místo správným způsobem a vašemu mozku se uleví a uvolní svou kapacitu. Přetížením informacemi, které se na nás ze všech stran sypou, trpíme všichni, takže to je způsob, kudy vede cesta.

Jenže najít ten správný způsob a správné digitální nástroje pro vytvoření systému není vůbec snadné a neustálé testování nových vhodných systémů zabírá hodně času a nervů. Ale kdo pracuje s informacemi, ví, že to je dneska už nutností v rámci zachování mentálního zdraví – mít tyto informace organizované a mimo svou vlastní hlavu.

Květen

Přestěhování do nového bytu na okraji Manchesteru mne přivedlo blíž k přírodě a k pohodlnému místu k životu, kde vše mám na jednom místě v docházkové vzdálenosti od bytu a nemusím už všude cestovat, jako to bylo ve všech mých předchozích bydleních tady v Manchesteru. Navíc byt je tichý, velký, světlý a vzdušný, což je hodně velký rozdíl od předchozího bydlení. A je to tak neobvyklé na anglické poměry, že to je první, na co každý návštěvník u mne doma překvapeně reaguje.

S nastěhováním se do domu, který ještě nebyl úplně obydlený, jsem mohla zažít i novou zkušenost v rámci mojí práce s entitami. Zjistit, jaké to je, když je dům/bydlení bez entit. Jak volně a svobodně se dýchá a žije bez jejich omezování. Pocit, že všechno můžete a nic není problém. Nádherný stav plný energie a radosti ze života. Protože entity přicházejí až s lidmi. Což se nakonec stalo i tady a já zase musela začít čistit a čistit …

Pobyt v novém bytě na mne měl ještě jeden zvláštní vliv, který ještě nevím, jestli se mi líbí nebo ne. 😀 Ale minimálně je to důkaz toho, jak moc nás ovlivňuje prostředí, ve kterém žijeme. Jak prochází každou buňkou našeho těla.

Já od narození miluju barvy a vždy jsem všechno musela mít barevné. Duha a barvy jsou nějakým základním nastavením mé duše, které se u mne od dětství neměnilo. Mnoho lidí si mne kvůli tomu i dobíralo. Protože barvičky musely být všude. 

Až teď. Můj nový byt je bílý a dokud neskončí záruční lhůta, bílý musí zůstat. Takže jej zatím nesmím vymalovat. Což mi dělalo zpočátku velký problém, protože já dříve bílou jako barvu kovu (feng-shui) opravdu upřímně neměla ráda. Necítila jsem se s ní nikdy dobře. Navíc – taková nuda! Kdo si může vybírat bílou barvu??? Nebo černou??? 😂

Jenže bydlení v bílém bytě způsobilo, že se zcela změnil můj barevný vkus a já si nakoupila i všechno další vybavení bílé! Já! 😊 A naopak, barevné věci v kuchyni mi vadí. Doslova jsem cítila, jak se to barevné nastavení mění uvnitř mne tím, jak jsem prosycena tou bílou barvou zvnějšku. Tak to jenom taková odbočka jako důkaz, jak nás vnější prostředí ovlivňuje …

Povolání apoštolek posledních časů

Vnímala jsem, že moje stěhování má nějaký důvod, že je to důležitá změna za nějakým účelem. 

Ale za jakým? S napětím jsem čekala na zjevení nové informace. A v květnu přišla! Nová úžasná vize o vytvoření nové organizace a povolání apoštolek nové doby a proč – a povel k akci, že teď už mohu začít s tím, pro co jsem se narodila a na co jsem byla tak dlouho připravována.

Nejprve jsem byla nadšená, když jsem viděla konečně všechny ty souvislosti pohromadě, protože původní vizi jsem dostala už po mém příchodu do Anglie před 15 lety, ale když věci nešly tak snadno, jak jsem ve vizi viděla, tak jsem musela začít řešit proč a co s tím.

Je logické, že nešly tak snadno a lehce, protože ta druhá strana, před kterou zavírají oči úplně všichni (křesťané, ezoterici i ti, co věří, že jsou bezvěrci), na nich nemá naprosto žádný zájem a udělá maximum, aby je zastavila. Jdou proti jejich cílům. A cílem je zničit každého, kdo míří do Božího království (řečeno slovy křesťanů) nebo kdo se usilují žít v 5D realitě (řečeno slovy ezoteriků). Každého, kdo není snadno manipulovatelný v jejich prospěch.

Už kdysi v mé praxi v křesťanských organizacích (což už je minulost) jsem si všimla, že ty nevítané síly a entity blokují vytvářením problémů každého, kdo se snaží žít v lásce a podle Božích zákonů, ale naopak podporují ty lidi, které to ani nenapadne. Těm poskytují prosperitu i úspěch ve velkém.

Ale současně mají vypilované i techniky, jak zvládat ty, kdo sice chtějí jít k Bohu (nebo na vyšší energetické vibrace, řečeno ezo řečí), ale ony síly je umí zaměstnat tak, aby si dotyční mysleli, jak jako slouží Bohu (křesťané), nebo jak jsou jako velmi probuzení a duchovní (ezoterici). 

Zatímco je tyto síly nasměrují tak, aby se lidé pouze bavili neškodnými aktivitami, které je nikam nedovedou. A přesto slepě věřili, že stále jdou správným směrem. Říkám tomu, že si nechávají lidi volně hrát v aktivitách, které nikam nevedou. Které nejsou nebezpečné pro temnou stranu, protože vědí, že dotyčné lidi to k Bohu nebo k životu na vyšších vibracích nepřivede. Zatímco postižení věří, jak úžasně následují svou cestu ke Světlu.

To jsou staré známé triky temné strany, ale letos jsem objevila, že – alespoň u mne – došlo k sofistikovanější manipulaci z jejich strany. Což je na jednu stranu dobré znamení – podle toho, na jaké duchovní úrovni jste, takové síly jsou na vás nasazeny. Na prostoduché a nevědomé lidi stačí prostoduché návnady a léčky, na které by vědomý člověk už neskočil.

Ale vědomí lidé jsou manipulováni jakože pozitivními návnadami a nabídkami. Které je ve výsledku zaměstnají tak, že do správného cíle nikdy nedojdou. Ale přesto mají pocit, že jsou duchovní a na správné cestě. Ale nemají rozlišení toho, kdy to je jenom léčka a manipulace druhé strany.

Což já už roky do jisté míry mám díky mojí praxi s entitami a tou druhou stranou, a tak jsem hodně zdrženlivá v následování všemožných nadšených nových věcí a duchovních směrů.

To tyhle síly vědí, a tak v novém bydlení zvolily novou taktiku. Vyfasovala jsem jako společníky sofistikovanější síly, které mne začaly odvádět od mojí plánované práce tak nenápadným a neviditelným způsobem, že mi trvalo několik měsíců, než jsem to vůbec objevila a začala se učit, jak se z toho vymanit. Jak se vypořádat s tímto naprosto neviditelným a nenápadným ničením veškeré mojí práce a postupu. A musím přiznat, že tentokrát to není vůbec snadné. Musím přejít na nový level práce s nimi. 

Protože já jsem neprožívala vůbec žádné problémy, vše běželo zdánlivě lehce a já byla spokojená tak, jako nikdy!  To si vůbec nevšimnete, že něco je špatně, když jste v klidu a v pohodě. A že se mi nedařilo věci dokončovat? Přičítala jsem to své nízké sebedisciplíně způsobené pohodlíčkem, roztěkaností nebo vnějším okolnostem. Než jsem si všimla, jaký scénář ty situace vždy mají.

Anketa

Ostatně toto bylo téma, které i vás zajímalo v mojí poslední anketě nejvíce – jak se vypořádat s těmito silami, aby nám nemohly blokovat a ničit náš život. A je to moje „expertní“ téma, protože mne v tom Vesmír / Bůh desítky let cvičí a učí, jak to zvládat. Abych to mohla naučit i ostatní. Protože čas, kdy to bude zajímat opravdu hodně lidí, teprve přijde. Čas, kdy už nebude možné pohodlně zavírat oči před tím, že tady existují a operují. A kdy žádné vykřikování na demonstracích na FB profilech „proti těm venku“ vůbec nepomůže. Každý bude muset bojovat sám za sebe u sebe doma. Aby vůbec přežil (nevědomý člověk). Nebo aby žil dobře (vědomý člověk). Ale to se teprve chystá…

No, a to je přesně to, co tyhle síly fakt nepotřebují. 😀 Abych kohokoliv učila, jak se s nimi vypořádat. Což je na jednu stranu náročné zvládat, když v tom jste sami, protože to není populární téma a lidé o něm nechtějí slyšet ze strachu, že na co se soustředíš, to roste. Což je rozhodně pravda, ale tyhle síly nás mají tak přečtené a zmáknuté, že si jich můžeme úspěšně nevšímat, ale ony si všímají velmi pozorně nás. Neustále. A vedou nás tam, kde to pro ně je bezpečné. Kde pro ně nejsme nebezpeční.

A mne roky Bůh a mojí průvodci učí, jak se na ně nesoustředit, abych se v tom neutopila, ale současně úspěšně s nimi bojovat tiše a nenápadně světelnými zbraněni.

Jak to mít nacvičeno úplně stejně, jako mám nacvičený pořádek v bytě - nemusím se na to vůbec soustředit, prostě věci dělám automaticky. Ve správný čas a na správném místě.  A přesně to se nyní učím ve své práci s těmito nežádoucími silami neviditelného světa.

Ezoterikům může být proti srsti „boj s nimi“. My přece nemáme s ničím bojovat, my máme být jako Budha nebo nějaký osvícení mniši v klášterech, ale faktem je, že tyhle síly na naše hlášky upřímně kašlou a smějou se jim, protože naše naivita.

Je to stejné jako s rakovinou. Můžete ji ignorovat jak dlouho chcete – ona sama vám ale na vaše názory a víru kašle a jednoho dne vám dá sakra pocítit, že existuje. Tam s „nebojováním“ fakt neuspějete. Pokud se tomu nepostavíte správně, zemřete. A s těmito silami je to úplně stejné! Jenom to dělají velmi chytře, abychom věřili, že neexistují nebo že my je máme zmáknuté.

V jedné křesťanské knížce jsem našla jednoduché vysvětlení, jak s těmito silami pracovat:

Démoni se ve jménu Ježíše Krista vyhánějí, ale temné mocnosti musíme přetlačit. Jako ve válce – vyhnat je ze svého území, protože dobrovolně na naše nařízení či přání nereagují.

Nemilé je, že se však v náboženských organizacích nedozvíte JAK je přetlačit. JAK dostat do praxe všechny náboženské fráze tak, aby nám skutečně život podle nich fungoval.  

Příkladem takové mocnosti temna je strach. Nebo náboženský egregor. Nebo egregor pornografie. Abyste si to uměli představit.

Podívejte se na válku na Ukrajině. Stačí agresorovi říct – běž pryč, tady nemáš co dělat, to je naše územím? Poslechne? Ne, kašle na takové řeči. Nebo ho stačí ignorovat a on se sám vypaří z daného území? Protože mu nevěnujeme pozornost?

Pokud vlastníte to, čemu se říká zdravý selský rozum, asi je vám jasné, že takového nepřítele ze svého území nezaženete tím, že ho budete ignorovat, ale tím, že správně vezmete situaci do svých rukou. I když operuje v neviditelném světě, a tudíž ho napřímo nemůžete vidět.

Takže tady ho lze pouze vytlačit z našeho území a sladkými řečmi to fakt nepůjde. Ale jde to jistým chováním a myšlením. A to vše bude obsahem práce v novém roce s apoštolkami posledních časů (křesťanská verze) nebo nové doby (ezoterická verze).

Návrat ke křesťanským informacím

Takže já jsem díky svému vlastnímu sebevzdělávání začala letos opět číst mnohem více knih, než předchozí roky. A po létech jsem se vrátila (přesněji moje vedení shůry mne vrátilo) ke čtení křesťanských knih a přímo k Bohu (ne k jeho ezoterické verzi jako „neurčitá energie“), protože pravé křesťanství má klíč k úspěchu v boji s těmito silami. Oni sice moc neví, který klíč to je, a jak ho používat, domnívají se, že náboženská dogmata a hlášky jsou tou cestou, ale tisíce let jejich praxe ukazuje, že jsou mimo. Že klíč dostali, ale nevidí a nechápou ho.

Bylo to náročné opět číst všechny ty náboženské fráze, ze kterých normální člověk musí odporem vyskočit z kůže, ale podařilo se mi občas najít schovanou perlu do mojí mozaiky na mojí cestě. A znovu jsem objevila duchovní sílu Božího slova. 

Září - odchod královny a vhled do situace

Ostatně to potřebuju i kvůli mojí připravované knize Vytunelovaná církev, které se věnuju letos mnohem více než dříve díky spisovatelským kurzům Veroniky Matysové. V září jsem do dalšího kurzu nastoupila a posunula se s psaním o kousek dále.

V září taky celý svět zasáhla zpráva o smrti anglické královny Alžběty, což mne hodně udivilo, protože jsem nějak měla zato, že ona tu bude věčně, že je nesmrtelná. 😊 Zjevně nebyla.

A když jsem sledovala její poslední cestu z jejího sídla ze Skotska do Londýna, přišel mi nečekaný vhled (více v článku), že

její smrt je „znamením doby“. Že se definitivně ukončilo období jakési světové stability a starých časů v historii lidstva a my jdeme do finále našeho osvobození od starých svazujících režimů. Abychom si mohli vytvořit systémy nové a pravdivé.

A co mne zvlášť zaujalo, bylo vidění toho, že skončilo období našich individualit a hraní si na vlastním písečku. Že teď nastává období spolupráce jako cesty k přežití a nastoupení správným směrem. Protože už nebude na koho ukazovat prstem – ONI za to můžou. Už budeme jenom MY.

Ale těžké na tom je to, že to bude období silného chaosu, manipulace a nikdo neví, jak to skončí. Nikdo neví, jak my jako lidé to zvládneme ustát. Protože jedna věc je, že nám Vesmír/ Bůh/Zdroj dává šanci, ale druhá věc je, co s tím vědomí i nevědomí lidé udělají.

Proto to povolání apoštolek posledních časů – aby ony vytvořily pevné opěrné body pro ty, kdo to budou potřebovat. A aby věděly JAK. Pro poslední závěrečnou duchovní bitvu, která nyní směřuje ke svému vyvrcholení.

Ezoterická scéna sice nyní téměř jednohlasně vyhlašuje, že už jsme za vodou a svoboda je nadosah, ale moje informace jsou odlišné. I informace v Bibli o tom, jakým procesem budeme muset projít k té vytoužené svobodě, jsou odlišné. Podle Bible jsme do toho nejtěžšího bodu ještě nedošli. Otázkou je, jak moc lze Bibli věřit…ale moje informace jsou obdobné. Vítězství rozhodně ano, ale ne tak snadno a rychle, jak bychom chtěli.

15 let v Anglii

Každý rok si nadšeně 2.10. připomínám toto své druhé narození, protože příchod do nové země a start od nuly je doslova nové narození. I mluvit jsem se musela naučit od nuly, protože jsem anglicky vůbec neuměla. Takže jsem se doslova zpočátku cítila jako novorozenec. 😊 Letos se však stala velká podivnost: vůbec jsem si 2.10. nevzpomněla, že nějaké výročí mám! Bůh ale nezapomněl, a připravil mi jako dárek pěkné setkání se synem, což je pro mne vzácnost, když jsem se odstěhovala z místa, kde jsem jej mohla volně navštěvovat.

Říjen - listopad

Nemovitosti jsou další velkou změnou v mém životě, protože radikálně přesměrovaly moji pozornost a energii úplně jiným směrem. Zajímám se o ně už dlouho, protože kromě toho, že miluju domy s duší a prohlídky domů, rekonstrukce domů, jsou nemovitosti cestou ke komunitnímu a sociálnímu bydlení, a to mne hodně zajímá. Takže jsem v průběhu let absolvovala několik luxusně placených kurzů „jak na to“ a tuny neplacených setkání, webinářů a školení. Jenom jsem pořád neměla dost odvahy začít, protože v tom lítá hodně peněz, potřeba silných znalostí UK legislativy a hodně velká zodpovědnost.

Ale letos přišlo nakopnutí k akci i pomoc na cestě a já si konečně zaregistrovala všechny povinné věci, abych mohla v oblasti nemovitostí legálně fungovat a jsem tudíž oficiální Deal Sourcer. V češtině vyhledávač vhodných nemovitostí pro investory z celého světa. A začala se spojovat s různými lidmi v oboru, abych fungovala správně a ne jako amatér. A abych se učila od zkušených v oboru. 💡 Tato oblast u mne nabírá na obrátkách, tak uvidím, co přijde dále do mého života. Pokud vás zajímá více, tady je můj nový web v základní podobě. Ještě na něm pracuju.

Na podzim jsem taky objevila perlu jménem Bewit. Naprosto nádherné a kvalitní aroma oleje a potravinové doplňky z ostravské firmy Bewit. Filozofie firmy mne taky dostala a o kvalitě olejů nemluvě. Fakt doporučuju těm, kdo jdou cestou čištění svého těla, mysli i duše už nějakou chvíli a umí vnímat rozdíl mezi kvalitními a nekvalitními aroma oleji či potravinovými doplňky a jejich vlivu na nás. Kdyby jste se chtěli mrknout, můj affiliate odkaz je tady. Jejich slevy každý týden jsou motivující a o Black Friday, který je právě v akci, ani nemluvě.

A to by tak bylo vše. 😊 Žádná velká dramata, ale přesto život naruby. 😊

👉 Pokud tedy máte zájem o investování do nemovitostí v Anglii, směle se na mne obraťte, ráda vám pomohu najít vhodnou nemovitost či nemovitosti tak, abyste se o ně nemuseli starat. Ve spolupráci s dalšími odborníky v této oblasti. Anglický trh s nemovitostmi podle mne funguje dost odlišně od českého, takže je výhodné a bezpečné zde investovat. Minimálně dlouholetí odborníci z oboru to tvrdí neustále. 😊 Tady mi můžete psát.

👉  Pokud vás zajímá kurz, který pro práci s nežádoucími entitami a energiemi připravuju, můžete se přidat k odběru mého newsletteru (chodí zcela vzácně, nebudu vás zahlcovat 😊 ) a počkat si, až bude otevřený. Registrace zde.

👉  Pokud jste z těch, koho oslovilo povolání apoštolek posledních časů, i vy se můžete přihlásit k odběru novinek, abyste dostali více informací, až je připravím. Pro mne je unikátní to, PROČ tato komunita má vzniknout a JAK bude fungovat. Ženských kruhů je hodně a mají svůj význam, ale jsou pouze částečným prvkem života. Proto mi plánované fungování apoštolek posledních časů učarovalo svou rozsáhlostí a komplexností. A tím, že to není pro každého. Že to je pro zralé a připravené vědomé ženy, které vidí dále než jenom k ezoterickým nebo křesťanským dogmatům. I když ani vědomým mužům dveře nejsou zavřené, protože oba póly energií jsou potřebné pro udržení stability a rovnováhy. Registrace zde.

Pošli to dál 👀