Shumannova rezonance a její vliv na nás

Zhlédnutí: 66

Napsat tento článek mne napadlo ve chvíli, kdy na mne dolehla další silná vlna přicházející energie (bílé skvrny na měřícím grafu) a já se namísto práce na úkolech nového týdne ocitla v režimu “Už to zase nedávám, co to se mnou je? Takhle přece nemůžu pořád fungovat!”

O čem je Shumannova rezonance?

Pak mne napadlo mrknout na Shumannovku a vše bylo jasné: Dostáváme další dávky silných světelných energií, které nejsou pro naše tělo přirozené. Poslední týdny toho je zase požehnaně.

O Shumannově rezonanci jsem toho mnoho smysluplného – a v kontextu s transformací – na internetu nenašla, jenom jsem zjistila, že všichni citují tytéž zdroje a tytéž informace.

Já tady budu uvádět jenom ty informace, které dávají smysl mi. A tak, jak tomu rozumím já. Nebudu se tvářit, že fyziku mám v malíčku a celé té problematice skvěle rozumím. 🙂 Ale využiju své učitelské a koučovací praxe věci zjednodušovat.

Moje pochopení nemusí být správně v každém bodě, ale pořád k užitku, protože pro nás je důležité pochopit základní princip toho, co se s námi nyní na planetě děje.

Shumannova rezonance je měřena v ruské měřící stanici na Urale, což pro nás v praxi znamená, že to, co oni tam naměří, k nám dorazí za 5 (Prague time) nebo 6 hodin (London time). Takže máme slušnou představu předem, jak se situace bude vyvíjet a jak dlouho bude trvat.

Shumannova rezonance je magnetická frekvence, která vzniká v elektromagnetickém poli Země

Obecně ji můžeme považovat za elektromagnetické změny, které se odehrávají v zemském jádře a následně ovlivňují zemský povrch, ionosféru a živé bytosti na planetě.

Někdy se těmto frekvencím říká “tlukot srdce planety”.

Po mnoho let se tato frekvence udržovala na stabilní hodnotě 7.83 Hz jen s velmi malými odchylkami. 

Když vše běží normálně

Takhle měření vypadá, když vše je v normě (7.83 Hz) a žádné extra energie nepřicházejí:

A takto vypadají extrémy - bílá místa

V červnu 2014 Shumannovka vzrostla ze své obvyklé úrovně 7,83 Hz až na úroveň 15-25 Hz. V březnu 2019 bylo dokonce naměřeno 150 Hz!  

Na Shumannovce jsou mimořádné energie viditelné jako bílá místa a fyzicky je můžeme cítit jako nepříjemné fyzické a psychické stavy jako bolesti těla, náhlá onemocnění bez jasně viditelné příčiny, často bolesti v krku, točení hlavy, bolesti hlavy, hučení v uších, náhlé přepadnutí únavy, která vás místy až donutí si lehnout, těžko se soustředíte na práci a normální život, jste najednou podráždění nebo nespokojení a nejednou bez viditelné příčiny. 

Ty příznaky jsou velmi různé a hodně závisí na dvou věcech:

1/ Jak moc máme znečištěný organismus, který potřebuje detoxikovat a čistit (a tyto silné vysokovibrační energie nás na to svým tlakem upozorňují). 

2/ Jak moc máme zvládnuté svoje emoční bloky a programy, jak úspěšně jsme na vědomé cestě  (a tyto silné vysokovibrační energie nás na to svým tlakem upozorňují).

Pokud těla potřebují hodně čištění, naše fyzické příznaky jsou hodně nepříjemné a upozorňující na místa, kde máme problémy v těle.

Na druhou stranu se však stává, že když si čistíme svoje tělo i mysl, když se staráme o svůj růst, tak se postupně dostáváme na vyšší a vyšší vibrace přirozeně a potom na nás mají tyto vibrace opačný vliv: cítíme se skvěle a nabití energií. 

Musím však upozornit, že to není trvalý stav, protože čas od času se otevře další portál, se kterým začne příval ještě vyšších energií shůry, které míří do jádra planety a pomáhají jí na její cestě do 5D – a my se musíme opět dotáhnout na tyto nové energie, aby nám bylo hej. 

Proto tyto energie mají takový transformační vliv na celé lidstvo. Tohle silné nepohodlí nás nutí něco dělat s našimi zanešenými těly a emocemi.

Pokud neděláme, trpíme a mnoho lidí odchází z planety úplně (navenek to vypadá jako běžné nehody, různé nemoci), protože jejich duše tuhle nálož vysokovibračních energií nezvládají a rozhodly se jít domů. Ne každá duše měla v plánu své inkarnace projít tady na Zemi procesem transformace, která se nyní děje.

Černá místa na Shumannovce

Někdy se dokonce stává, a není to výjimečný jev, že se na měřícím pásu nezjeví vůbec nic. Čistá černá místa.

Vzhledem k tomu, že tohle  měření probíhá nepřetržitě 24/7, jsou názory, že je to způsobeno tím, že energie byly tak silné, že je měřící přístroje nezvládly vůbec pobrat. 

Já ještě stále pátrám, jak to je, takže v této chvíli nemám vysvětlující info. Třeba prostě na chvilku vypnuli měření? 🙂 Protože při těchto výpadcích já se cítím dobře a v pohodě, takže si nejsem jistá, zda je to nějakými extrémně vysokými energiemi. 

Pokud vy víte, jak to skutečně je, budu ráda za informace.

Jsou za těmito energiemi změny klimatu?

Obrovský nárůst energií v elektromagnetickém poli Země může být dalším faktorem, který přispěl k viditelným změnám klimatu. Stejně jako se to dělo několikrát v minulosti Země, kdy se tady odehrály rozsáhlé radikální změny a katastrofy, které planetu a život na ní totálně změnily.

Teď je však na programu jiný plán, než vyhynutí lidstva. Je to jeho transformace. 

Vědci se zprvu domnívali, že jejich přístroje jsou poškozené, ale po kontrole se zjistilo, že naměřená data jsou přesná.

Čím to?     Zemská frekvence se jasně zrychluje.

Energie otevírající dveře probuzení

A protože Schumannova frekvence je vždy v souladu s alfa a theta frekvencí lidského mozku, je to i důvodem, proč se nám často zdá, že se čas zrychlil, a události a změny v našem životě jsou častější a rychlejší.

Alfa a theta jsou vyšší a rychlejší vibrační frenkvence, než je pomalá beta 3D světa, takže i my sami se spolu s planetou Zemí překalibrováváme do těchto vyšších vibrací. Což pro nás není fyzicky, ani psychicky příjemné. 

Navíc, podle informací na netu, průběžně prostupujeme skrze intenzivní fotonový pás, který je plný vysoce nabitých slunečních fotonů, které navyšují frekvenci Země. Centrální Slunce dobíjí planetu Zemi svou energií a pomáhá jí navyšovat energii, a tím růst. Protože i naše planeta je živá bytost, stejně jako my.

A spolu s navyšujícími se vibracemi Země se současně navyšují i naše osobní vibrace,

protože jsme s planetou Zemí vnitřně propojeni. Musíme se jejím vibracím přizpůsobovat. Tzn., že se měníme.

A je to také důvodem, proč tolik lidí se nyní probouzí k vědomému životu a ke spojení se Zdrojem.

Jak se naše vibrace zvyšují, je pro mnohem větší počet lidí mnohem snazší sundat klapky z očí a uvědomit si, co je špatně a co je třeba třeba změnit. Napojení na Zdroj a neviditelný svět je nyní mnohem jednodušší, než bylo například před 10 lety.

A tak se lidé hromadně probouzejí. Protože s tím, jak stoupáme svými frekvencemi, slaďujeme se s vibracemi neviditelného světa a naše závoje očí a to, čemu já říkám “deky na mozku”, padají.

Na druhou stranu však i my můžeme díky tomuto propojení (spojené nádoby) pomáhat planetě navyšovat vibrace a růst, postupovat do nových vibračních frekvencí tím, že my sami budeme aktivně navyšovat své vlastní vibrace. 

Moje zkušenosti

Když se v prosinci 2012 otevřel první energetický portál této silné transformační energie, a v průběhu roku 2013 se tyto návaly energie neustále opakovaly, nikdo jsme nechápali, co se děje. Neměli jsme s tím žádnou zkušenost. 

Já jsem v roce 2012 měla za sebou několik měsíců silného čištění organizmu, žila jsem z 90% na raw stravě, moje energie a zdraví se zlepšovaly. 

V prosinci 2012 to však náhle skončilo. I když jsem měla hodně informací a vizí o svém poslání, informace, že patřím mezi pracovníky světla, kteří se zavázali jako první ukotvovat tyto silné světelné energie na planetě – mi nějak nebyla shůry sdělena. 🙂

Takže šok! Silné bolesti, jak tělo nebylo zvyklé na tyto vysokovibrační energie. Nemohla jsem ani chodit. Dojít si do kuchyně pro něco k jídlu byl pro mne nadlidský úkol. Byla jsem si jistá, že se mi znovu vrátila rakovina, a že teď už fakt umírám. Jenže doktoři nenašli vůbec nic.

Nechápala jsem. V noci jsem nemohla vůbec spát, protože ty největší pecky chodily vždy v noci. Tělo vibrovalo, průběžně křeče, svědění kůže.

Ale co mi nešlo pochopit vůbec, byl fakt, že můj vnitřní software (jinak to neumím vysvětlit) byl vymazán. Všechny moje dosavadní duchovní zkušenosti a praxe byly k ničemu – nefungovaly. Mozek byl úplně tupý, jakékoliv soustředění šlo mimo mne. To jsem nechápala. Co se to proboha se mnou děje?!? Já jsem to vnímala jakoby mne někdo uvnitř zresetoval do nulového stavu. Nebo spíše do mínusového stavu? 🙂

Odpověď přišla až za dlouhých 9 měsíců, kdy se ke mě dostalo video s Karaimi, která tam popisovala, co se právě odehrává na úrovni transformace lidstva, a co prožívají ti, kdo se přihlásili jako první.

Od té chvíle jsem začala chápat, že neumírám, jenom moje tělo se překalibrovává pro přechod na vyšší vibrace do nové dimenze. A začala jsem se učit, jak s těmito novými energiemi pracovat. 

Ale vůbec jsem nechápala, jak je možné, že mne válcují tak silně tyto energie a většina lidí kolem mne necítí vůbec nic ???

Přiznám se, že to nevím ani dneska, ale vím, že když jsme takto připravili půdu pro druhé, začali podobným procesem za mírnějších podmínek procházet i druzí lidé, kteří se postupně probouzeli.

Postupně jsem se naučila s těmito energiemi zacházet a dobře je zvládat, až nakonec v roce 2019/2020 jsem si začala všímat, že jsem se dostala do opačné situace:

Když byly přívaly vysokých energií (to už jsem znala Shumannovku), já se cítila jako ryba ve vodě nabitá energií, zatímco mnozí prožívali tyto energie jako velmi těžké. Prožívali něco podobného, co já v roce 2013. 

A vím, že stejně tak jako já to měla řada dalších lidí, kteří se úspěšně naučili s novými energiemi zacházet. Vysoké energie prožívali přesně opačně než většina lidí – velmi pozitivně.

Jediným problémem, který mi neustále komplikoval život, byla nefunkční klávesnice a myš, nevysvětlitelné poruchy počítače. Tady moje silné energie vyloženě blokovaly co se dalo. Ale nakonec jsem se naštvala a vrátila se zpět ke kabelové klávesnici a myši. A bylo z velké části po problému.

Pohoda pro mne skončila opět v prosinci, tentokrát 2020. Opět byl otevřen nový silný portál a já vnímám tyto energie znovu jako těžké a neustále se zesilující. Od začátku roku 2021 už zase negativně pociťuju každý příval energií. Domnívám se, že nastalo další výrazné navýšení energií, protože už ani moje tělo, navyklé na vysoké vibrace, tyto nové – v této chvíli – nezvládá.

Na druhou stranu – všechno zlé je k něčemu dobré – mne ty negativní stavy silně tlačí do další transformace a čištění těla, mysli i duše. 

Protože ony nám ukazují, co kde nám v životě i v těle vázne nebo blokuje. Dostáváme tyto informace již delší čas velmi rychle a jasně. Všechno se nám hodně rychle zrcadlí zpátky.

Pošli to dál 👀