U kormidla žena

Zhlédnutí: 38

Asi snad už není člověka, který by si nevšiml, jak se náš život i čas zrychluje, jak se jako lidstvo masově probouzíme a začínáme intenzívně hledat odpovědi na otázky o smyslu našeho život, našich vztahů, hledáme zkvalitnění života a googlujeme a googlujeme a googlujeme, abychom se dopátrali nějakého návodu na náš hektický život, který je čím dál tím těžší zvládnout způsoby, kterými jsme jej po desítky let zvládali

Probuzení žen

Dalším velmi viditelným příznakem dnešní doby je probuzení žen. Ženy přestávají být těmi puťkami zavřenými doma a čekajícími na to, až jim někdo nebo něco (partner, organizace, šéf)  dovolí, umožní jít za tím, po čem jejich duše touží – a vydávají se v hojném množství na cestu sebepoznání, za nalezením sebe sama. 

Kde se podíváš, najdeš skupiny žen, které se navzájem povzbuzují v jakékoliv oblasti, ve které usilují o svůj růst, protože chtějí změnit svou situaci. Jsou přehlceny tím, co všechno se přes ně valí. 

Mnoho žen je již aktivně na cestě, mnoho žen se právě probouzí do svého nového života. 

Jenže ...

Ať jsme kdekoliv na své cestě, pořád zůstává jeden základní problém:

Jak proboha zvládnout ten náš hektický život?

Mne tohle dilema před léty začalo tlačit do toho, že jsem byla nucena 

protože jsem začala být více a více vnímavá na energie prostředí a viděla jsem, jak zásadně můj domov a jeho okolí ovlivňuje moji energii. Kdy mi ji dává a kdy mi ji bere.  

Protože pokud vaše podnikání a váš “soukromý” život žijete na jednom místě, tak se vám chaos a přehlcenost v životě navyšuje. A pokud do hry ještě navíc vstupují děti a partner – tak situace přestává být udržitelná.

Nojo no, to všichni víme, že to tak je, že?

Ale JAK a KDE začít rozplétat to klubko, nebo spíš horu, problémů? Jak se dostat z bodu A (bod chaosu a přehlcení) do bodu B (bod vysněného života) a mít trochu klidu a času i pro sebe?

A jak zvládnout strachy, které ženy mají v souvislosti s tím, co na to jejich partner a okolí? Protože když se začneme měnit my sami, první reakce našeho okolí většinou bývá nesouhlasná. A snažící se nás udržet tam, kde jsme byli – protože pro ně to bylo pohodlné.

Upřímně?

Cestu k vysněnému životu si musíme najít každý sám. 

Ale s čím vám mohu pomoci já na vaší cestě, jsou

Mám pro vás nabídku

Právě pro ženy, které se pustily do práce na sobě a chtějí změnit svůj život, chtějí si jej uspořádat tak, aby i ony se v něm cítily lépe a lehčeji, nabízím podporu v mém novém programu U kormidla žena. 

Program je určen těm ženám, které chtějí vzít kormidlo svého života do svých rukou a vykročit na svou novou cestu. Více  programu najdete na další stránce. Klikněte na obrázek a jste tam.

Pošli to dál 👀

Zhlédnutí: 26

Nestíháš? Nevíš, co dřív?

S tím ti mohu efektivně pomoci.

Vytvořila jsem 10ti týdenní transformační program pro ženy, které hledají způsob, jak vytvořit ze svého domova příjemné místo odpočinku a relaxace, kde negativní energie jsou minimalizovány a je zde prostor pro radost a růst. Které se chtějí naučit jak pracovat s energiemi.

Ale nevědí, KDE a JAK začít. 

Všichni víme, že na internetu najdeme milión návodů, jak si vylepšit domov a vytvořit z něj to naše Nebe na Zemi.

Jenže my všichni tak silně nestíháme! Jsme přehlceni úkoly, informacemi, nabídkami, které se na nás valí ze všech stran.

Jak si vybrat? Čemu dát přednost? A bude to fungovat?

Znám tyhle pocity, proto nabízím těm z vás, které si chcete si začít čistit váš domov i vaši osobní energii a tvořit nové základy, na kterých můžete stavět,  

online kurz.

Je to pro tebe?

Mým záměrem v tomto programu je připravit skupinu žen ( i když i mužům je vstup povolen), které mají zájem nejenom začít budovat stabilní základy svého života a domova, ale také které touží po tom, že by v budoucnu (možná) chtěly vést svou skupinu žen v místě svého bydliště anebo dokonce vybudovat spolu se svou skupinou i vlastní cohousing projekt – projekt komunitního bydlení. 

Protože to já vidím jako velký problém zejména pro osamělé ženy, ženy v nefunkčních partnerstvích nebo single matky s dětmi – že mají velký problém dosáhnout na své vlastní bydlení, které je bezpečné a přátelské pro ně i pro jejich děti.

Nicméně tento program začíná se základy – v nás samotných a v našich domovech. Teprve potom je člověk připravený na větší projekt, čímž cohousingové projekty jsou.

Proč by tě to mělo zajímat

Co se v programu naučíš

Jak to bude probíhat?

Zajímá tě to?

Pokud ano, klikni na červené tlačítko, zaregistruj svůj zájem a já ti dám avízo, až kurz bude v předprodeji. 

.
Se Zorou jsem se hodně naučila a vyrostla. Díky jejímu příkladu systému pro neprůstřelné papírování mohu žít v klidu, protože vím, kde jsou všechny mé důležité dokumenty a seřazené do příslušných kategorií. Trvá mi jen chvíli, než cokoliv najdu, když to potřebuji. Právě díky její neúnavné vytrvalosti jsem se naučila, jak je důležité mít čistý a dobře větraný domov, kde má všechno své místo. Každý, kdo přijde, okomentuje, jak se v mém domově cítí jako „v oáze míru“, kde se rád zastaví. Zora vám nedovolí se vyvlíct z nějaké situace, když neděláte věci správně, a to kvůli vašim nejlepším výsledkům. Vždy je plná nápadů z mnoha let studia různých oborů a vždy vám pomůže dosáhnout nejlepších výsledků. Miluju to!

Zuzana Delgado

Učitelka angličtiny

Než jsem potkal Zoru, zajímal jsem se o osobní rozvoj, přečetl jsem mnoho on-line článků a knih a myslel jsem si o sobě, že jsem vědomý člověk. Ale teprve během ročního intenzivního koučinku se Zorou jsem začal chápat souvislosti mezi jednotlivými oblastmi života. Zora mi vysvětlila, jak fungují duchovní zákony, energie peněz a co pro mě bylo nejdůležitější, tak jako pro každého muže, jak se dostat do své mužské síly. Chtěl jsem být schopný si svůj život organizovat a potřeboval jsem si ujasnit, jak funguji v každodenním životě, co dělám, kam směřuji a co chci dokázat. Díky tomu se mi také podařilo zbavit role „hodného chlapce“, který neuměl říkat NE, všem rád vyhověl a na sebe zapomínal. Udělal jsem na sobě opravdu kus práce, mé sebevědomí je zdravé a můj život získal smysl. Cítím se silný a plný energie. Nyní vím, že žiji vědomý život. Zoru mohu doporučit všem, kteří se chtějí pevně postavit na své vlastní nohy.

Tomas Novak

Student University of Bolton