Ceník mých služeb

Shlédnutí: 212

Online schůzky

Zora Zamecnikova - Czech Wells (1)
Trvání konzultace je 30 minut. Prodiskutujeme, co potřebujete a jak vám mohu pomoci.
0 Kč
Zora Zamecnikova - Czech Wells (8)
Cena za 2 hodinovou terapii. Domluvte si nejprve nezávaznou konzultaci zdarma, kde odpovím na všechny vaše otázky.
4.200 Kč

Po úvodní konzultaci zdarma už máte představu, co můžete od spolupráce se mnou očekávat, jsme domluveni na postupu a nyní máte na výběr z několika balíčků podle počtu hodin – 2 hodiny, 5 hodin a 10 hodin. Záleží na tom, jak intenzivní posun a zlepšení vaší situace potřebujete. Protože jedna věc je objevit a vyčistit první základní problém, ale druhá věc je dostat pozitivní změny do života.

Zora Zamecnikova - Czech Wells (5)
Navazující krok na úvodní konzultaci zdarma. Cena za jednorázovou úvodní 2 hodinovou terapii.  (2.100 Kč /hod)
4.200 Kč
Zora Zamecnikova - Czech Wells (6)
Navazující krok na úvodní konzultaci zdarma. Projdeme společně domluvené kroky na vaší cestě. Setkání probíhají týdně nebo každé dva týdny. (2.000 Kč /hod)
9.999 Kč
Zora Zamecnikova - Czech Wells (3)
Navazující krok na úvodní konzultaci zdarma. Projdeme společně domluvené kroky na vaší cestě. Setkání probíhají týdně nebo každé dva týdny. (1.900 Kč /hod)
19.000Kč
Zora Zamecnikova - Czech Wells (4)
Navazující krok na úvodní konzultaci zdarma. Balíček 5 hodin. Možnost jako skupinová konzultace pro váš tým. Projdeme společně domluvené kroky na vaší cestě, aby jste se dostali z vašeho současného bodu A do plánovaného bodu B.
10.500 Kč
Zorku jsem poznal jako propagátorku cohousingu v souvislosti s mým projektem bydlení, kde chci umožnit sdílené bydlení. Začali jsme čištěním prostor starého mlýna od zátěží z celé historie už od 11. století. Někdo jim říká duchové, někdo entity, jisté je, že jsme se jich díky Zorce zbavili. Od mlýna a v něm žijících předků jsme se dostali k jejich potomkům, kteří se mnou dnes mlýn rekonstruují. Ti si nesou jako dědictví rodové myšlenky a také následky tragických událostí ze středověku. Se Zorkou jsme dokázali najít, co jim brání v pokračování tradice svobodného bydlení v tomto místě a tyto překážky vyčistit. Jako realitní makléř se často setkávám s byty a domy, kde se lidem nebydlí dobře. Proto jim doporučuji vyčistit jak prostor, tak všechno, co jim takové bydlení způsobilo psychicky a zdravotně. Zorka Vás tímto čištěním provede zkušeně a bezpečně.

Ing. Pavel Dočkal

Od dětství jsem se bála chodit průchodem našeho domu a moje děti to mají stejně. Vnímala jsem i další části našeho domu, kde jsem se necítila dobře. Proto jsem opakovaně vykuřovala prostory našeho domu a používala krystaly. Ale nestačilo to. Proto jsem využila služeb Zory, i když jsem předem měla obavy, jak to bude probíhat. Při online konzultaci mne Zora prováděla procesem propojení s vyšším vědomím a poté jsme čistily moje tělo od nežádoucích energií a poté i náš dům. Při nacítění se na mé tělo jsem doslova viděla a pociťovala okovy na mou obou lýtkách a stehnech. Byl to velmi nepříjemný a černý pocit. Vnímala jsem, jak mne ty energie či bytosti zdržují od mnoha aktivit a jak mne blokují v aktivitě dlouhodobě v mém životě. Tam, kde jsem naciťovala negativní bytost, mne Zora navedla a řídila proces komunikace s danou bytostí – jasně formulovanými otázkami se dostávala k důvodu, proč daná bytost zůstala buď u mého těla anebo v částech našeho domu. Všechny oslovené duše poté Zora odvedla do Světla a často byly doprovázené i množstvím dalších duší, které se s nadšením a láskou přidávaly. Komunikace s bytostmi a jejich emoce byly pro mne dechberoucí, vnímala jsem jejich ochotu podívat se na to, co dělaly, z jiného úhlu pohledu a jejich radost, že můžou pomáhat více a lépe ve Světle. Cítila jsem z nich takovou lásku a radost, kterou nedokážu slovy vyjádřit. Mé tělo na vše reagovalo velmi emotivně a mě začaly téct slzy. Tělem mnou vibrovalo odcházení těch bytostí a vnímala jsem tu radost a lásku, která je provázela. Když nyní pocitově procházím místy, kde jsme se dlouhodobě necítili dobře, tak tam vnímám čistotu z hlediska bytostí a energií. Cítím se lehce a nezatíženě, a cítím krásnou a čistou energii z celého domu. Pokud potřebujete pomoct s čištěním domu, s čištěním sebe nebo člena rodiny od těžkých energií a entit, Zoru vám z celého mého srdce doporučuji.

Pavla Marie Blackmore

Průvodkyně k Síle Přírody

Může se vám zdát, že jste na světě úplně sami a nikoho nezajímáte. Opak je pravdou. Pokud žijete na tomto světě, je pravděpodobné, že se najdou duše z neviditelného světa, které se o vás zajímají hodně. Je potom jen otázkou času, než budete natolik bez energie, že vám dojde, že to není normální. Bohužel, i když si to uvědomíte, můžete v prvé řadě hledat problém v těle. To byl i můj případ. Ale ani důkladná prohlídka mojí obvodní lékařkou nezaznamenala nějaké fyzické neduhy. O to víc mě překvapilo, že mnoho z potíží, které jsem prožívala neměly fyzickou příčinu, ale pocházely od mých "průvodců", společníků. Po odvedení těchto duší se Zorkou nejvíce pociťuji volnější a svobodnější dech, lehčí a zároveň uzemněnější nohy. A cítím se svobodná. Navíc, jak jsem se Zorkou shodly, v případě přítomnosti tolika jiných bytostí na mém těle, bylo velice obtížné vědět, kdo jsem a co chci, protože se to ve mně tak různě míchalo, jak mi všechny najednou mluvily do života. Nejobtížnější je na tom si to přiznat a uznat, že tento svět je stejně reálný jako ten hmotný. Ale průběh, výsledky i Zorčina podpora mě nakonec utvrdily, že to byla správná cesta. A doufám, že to je jen její začátek, protože Zorka má co předávat - např. prostřednictvím kurzů.

Věrka

Praha

Poprvé jsem služby Zory využila, když jsem týden hlídala dům svých přátel zatímco oni byli na dovolené, a opravdu jsem se v domě necítila dobře. Cítila jsem se, jako bych tam nemohla odpočívat, a v noci jsem měla velmi stísněné nepříjemné pocity, což normálně nezažívám. Nebyla jsem si jistá, zda věřím, že to pomůže, zda věřím v celý proces odvádění entit nebo v to, co Zora na webu tvrdí. Ale myslela jsem si, že to stojí za vyzkoušení. Sezení trvalo hodinu a za tu dobu opustilo dům řada entit, o kterých jsem předtím neměla tušení. Byl to neuvěřitelný rozdíl a po zbytek týdne jsem se tam cítila jako doma a mohla jsem se starat o dům. Poté, po nějaké době, jsem měl další sezení na odvádění entit ode mne. Opět jsem byla docela skeptická, protože očividně něco jako mít na sobě nechtěné duše nemůže být MÝM problémem, že? Sezení však bylo velmi zajímavé a jak se ukázalo, bylo ke mně připojeno 6 různých entit, některé se dokonce rozhodly zničit mé štěstí, což je docela děsivé. To všechno byly věci, které jsem viděla a vnímala já sama, ne věci, které mi řekla Zora. Toto sezení bylo pro mě docela intenzivní v tom smyslu, že jsem opravdu nečekala, že tyto věci uvidím, a byla jsem ráda, že se jich zbavím! V návaznosti na to jsem se rozhodla, že je jenom věcí zdravého rozumu, nechat můj dům z těchto entit vyčistit. Zora dovedně odvedla entity pryč, některé dokonce z mé ložnice! Od té doby jsem se tu už žádné necítila. Určité situace, které mi nejdou dobře, se začaly měnit k lepšímu a upřímně doufám, že tento trend bude pokračovat. Myslím, že úklid je vždycky dobrý, bez ohledu na to, jaký úklid provádíte ... Děkuji, Zoro!

Adriana

Bristol, UK

Rada by som sem napísala moje dojmy z konzultácie so Zorkou. Kupili sme novy dom v novembri minuleho roku. Od malicka citim energie, ked nejake v dome su. Niekedy sa to da vydrzat, no v tomto dome mam naozaj strach. Zorka mi v priebehu konzultacie vysvetlila, co rozne entity v nasich pribytkoch zivi, co ich podporuje, aby tu ostavali. Som rada, ze som Zorku stretla a poznam konecne niekoho, kto vie taketo entity z nasich zivotov odviest na ich spravne miesto.

Katarina Bertusek

Učitelka němčiny, Švýcarsko

30 minut úvodní online konzultace

Otevřít kalendář >>>
Děkuji za sdílení