Cesta domů

Zhlédnutí: 12

Nastal čas dalšího a velmi silného posunu pro nás jako lidstvo, a proto mne Bůh přesunul k dalšímu kroku, jak mám pomáhat druhým. 

Zrušila jsem svou starou nabídku služeb (čištění negativních energií, duchovní koučink a budování vědomých komunit), protože řešily problémy lidí jenom částečně.

A taky proto, že jsme se jako lidstvo posunuli do nové etapy vývoje, kdy tlaky a turbulence nabírají na obrátkách s cílem nás dovést k Bohu/Lásce a k vyčištění karmy naší, lidstva (kolektivního vědomí), našich rodů i rodin. A to si žádá novou formu služby, která jde ještě více do hlouby. 

My sami se potřebujeme vyvázat z mnohých potíží, které nás teď silně atakují díky dlouhotrvajícím silným negativním energiím, a taky potřebujeme přestat tuto svou karmu i to, co jsme nastřádali v kolektivním vědomí lidstva za tisíce let předávat dále svým dětem. Protože vše, co jde proti Lásce a Životu (negativní myšlení a jednání naše i našich předků), je z hlediska vesmírných zákonů bráno jako narušení Boží harmonie. A my si pak neseme povinnost tuto nerovnováhu přestat vytvářet a dát věci do rovnováhy. Bible tuto nerovnováhu, kterou způsobujeme, nazývá hřích.

Bible o tom často mluví, ale dlouhodobé všeobecné znechucení církví a tím, jaké škody napáchala, odpuzuje lidi už jenom od slova Bůh nebo Ježíš. Což je skvělá práce temné strany a je jenom na nás, zda se jí necháme vodit za nos a s vaničkou vylijeme i dítě. Protože to dítě se jmenuje Naděje. A přinesl nám ji Ježíš.

Je čas vrátit se domů – domů k Bohu a k Ježíši, který pro nás už vydobyl vítězství nad tou temnou silou, který tady léčil nemocné a křísil mrtvé, a může to udělat i pro tebe. Pokud se chceš učit, jak žít podle Božích standardů. 

Protože:

Ježíš přišel, aby Boží děti měly život a měly ho v hojnosti.

Jan 10:10  (celý kontext)

Pokud máš pocit, že už jsi vyzkoušel/a sám za sebe všechno a stále potřebuješ pomoc, jsem tady pro tebe.

Prošla jsem si všemi možnými stádii vývoje člověka (ateista, východní filozofie, křesťanství, ezoterika a zpět ke křesťanství) a to mi pomohlo vytvořit nadhled nad tím, jak život člověka funguje nebo by měl fungovat. Kde už vývoj není možný, kde je slepá cesta, a kde naopak je cesta otevřená.

Vejděte těsnou branou; prostorná je brána a široká cesta, která vede do záhuby; a mnoho je těch, kdo tudy vcházejí. Těsná je brána a úzká cesta, která vede k životu, a málokdo ji nalézá.

Matouš 7:13-14  (celý kontext)

Komu mohu pomoci

Pokud jsi připraven/a na intenzívní cestu transformace a vyčištění svého života od toho, co tě zatěžuje, pokud hledáš vztah se skutečným Bohem a ne pouze s anonymním vesmírem, pokud chceš lepší život pro sebe i pro své děti, chceš mít lepší vztahy – jsem tu pro tebe.

Neslibuju zázraky na počkání z mé strany, já za tebe žádnou transformaci nemohu udělat, ale můžeš na cestě zažít zázraky z Boží dílny. Tak jako jsem je nejednou zažila i já.

Pokud se některá z uvedených situací dotkla tvého srdce, můžeme to spolu zkusit. 🙂

V současné době nabízím dvě cesty pomoci

Cesta domů

Individuální pomoc pro ty, kdo chtějí, abych je na cestu ke vztahu s Bohem navedla při osobních (online) schůzkách a mohli si otevřeně popovídat o svých myšlenkách a pocitech. Jedná se krátkodobou spolupráci.    Objednat první konzultaci >>>

Tvoříme Nebe na Zemi

Skupinová práce pro ty, kdo chtějí jít do hlouby procesu osobního i rodinného uzdravení Ježíšovou cestou skrze pravidelné online vzdělávání se, duchovní růst a společné modlitby. Dlouhodobá spolupráce.  Napiš mi o sobě a pro více informací >>>

Pošli to dál 👀