Energetické čištění obytných prostor a rodových zátěží

Zhlédnutí: 1071

Během naší online schůzky vám mohu pomoci

Naše domovy jsou místa, která mají vlastní energii. Energie (pozitivní nebo negativní), kterou mají, během života většinou získávají z emocí jejich obyvatel.

Když se přestěhujeme do nového domova, je velmi důležité energicky očistit svůj domov od energie a emocí předchozích obyvatel. Dokonce je důležité čas od času udělat energetické čištění i domě, kde žijete my sami. Je to stejné jako s jakýmkoliv úklidem.

Dokonce i zbrusu nové domy mohou mít hodně negativní energie a obsahovat opuštěné duše (entity), pokud jsou postaveny na místě s negativní minulostí nebo lidé, kteří dům postavili, tam nechali své energie a entity, jako jsem zažila na vlastní kůži, když jsem byla prvním obyvatelem mého nového bytu.

Duše mrtvých, které nebyly připraveny odejít, a byly zde ponechány bez těla, zůstávají také v obchodech, hotelech, školách, nemocnicích nebo domovech důchodců. Nemohou se vrátit domů – do Světla – samy.

V minulosti bylo běžné pořádat pohřební rituály nebo mše za duše zemřelých, kde byly duše odvedené do Světla, takže jich nebylo tolik, kolik je dnes.

Po návštěvách lékařů, supermarketů, nemocnic, hospiců, hospod si obvykle přinášíme nechtěné entity. Jsou prostě všude, kde je spousta napjatých emocí a obav. A my to potřebujeme čistit stejně jako čistíme svůj dům nebo oblečení.

Hotely, restaurace a hospody jsou obzvláště obtížná místa plná nežádoucích entit. Lidé, kteří pijí alkohol, energicky poškozují svoji auru a tyto entity snadno napadají jejich těla a parazitují na nich po dlouhou dobu.

Mnoho lidí dnes si dnes také nechává urnu s popelem svých mrtvých doma. Neudělají těmto ostatkům důstojný prostor venku. To není pro jejich domov dobrá situace, zvláště pokud mají děti citlivé na tyto energie. Ani dospělí se tam nemusí cítit dobře. Případně po smrti osoby může někdo z rodiny náhle změnit své chování, protože s ním duše mrtvé osoby manipuluje. Chce pokračovat ve svém životě, ale neví, jak to bez těla udělat.

Zažila jsem případ, kdy rodina nechala urnu s popelem v dětském pokoji, aby dítě „nezapomnělo na babičku“. Malá holčička opravdu nezapomněla. Každou noc strašně křičela, když ji navštívil duch zesnulé babičky. Teprve když jsme urnu umístili venku na zahradu a uspořádali klidné rozloučení se zesnulou, noční návštěvy se zastavily.

Negativní energie a entity také často brání snadnému prodeji nebo pronájmu domu, nebo na druhé straně přitahují typy lidí, o které pronajímatel nemá zájem. I tady funguje zákon přitažlivosti.

Energetické čištění domácnosti bychom měli dělat pravidelně a samozřejmě úplně stejným způsobem, jako doma děláme fyzické čištění. 

Mnoho lidí již chápe důležitost čištění míst, kde žijí nebo pracují, vonnými tyčinkami nebo svazky bílé šalvěje.

Ale většina lidí vůbec nechce slyšet o skutečnosti, že v našich domech jsou úplně běžně další nežádoucí entity, které vonné tyčinky nedonutí odejít. Považují toto téma za nevhodné nebo děsivé, jak to vykreslují hororové filmy. Myslí, že pokud „entitám nevěnují pozornost“, ony je nechají na pokoji. To je však mylná představa.

Měli bychom však vědět, že přítomnost entit na našem těle nebo v našem domově je stejně normální a častá jako viditelná špína na podlaze nebo špinavé nádobí v dřezu po dobrém obědě. Všude, kde žijeme, vzniká špína jak fyzická, tak energetická. Je to přirozená součást tohoto života na planetě. Není důvod se za to stydět.

Důvod ke studu naopak přichází, když NIC neděláme s nečistotami a nepořádkem. Ať už je to fyzické nebo energetické. 

Často kladené otázky

 • Když se cítíte trvale unaveni nebo v negativní podrážděné náladě.

 • Když se vám náhle a dlouhodobě změní nálada a chování.

 • Když se na nějakém místě v prostoru cítíte stísněně, nepříjemně

 • Když jste v nějakém místě zavaleni velkým množstvím negativních myšlenek díky entitám, které v místě operují/žijí

 • Když se vaše děti něčeho doma bojí, zejména v noci.

 • Když psi hodně a zdánlivě bezdůvodně štěkají

 • Když v domě v minulosti někdo zemřel

 • Když je dům postavený na místě nějaké předchozí tragédie (požár, zemětřesení, vražda, loupež...)

 • Když prodej nebo pronájem nemovitosti nejde hladce

 • Když nemovitosti k pronájmu přitahují pouze nežádoucí nájemníci

 • Když v nemovitosti straší, tzn. jsou tam divné zvuky, vrzání, pohyby

 • Když se ve vaší restauraci nebo hotelu hosté nechtějí zdržovat

 • Nemocnice, ordinace lékařů, hospicy, domovy důchodců jsou přeplněny dušemi zemřelých a nežádoucími entitami

 • Věznice, kostely, charity pro bezdomovce, policejní stanice jsou taky plné nežádoucích entit

 • Když v domácnosti nebo na pracovišti vládne nepříjemná stísněná atmosféra

 • Když se nějaký člen rodiny náhle začal chovat jinak, zejména po smrti někoho blízkého

 • Pokud doma necháváme urny s popelem zemřelých

 • Pokud se nechceme smířit s tím, že nám někdo blízký odešel a držíme jeho duši stále v tomto světě

 • Koupili jste si koupili nebo pronajali novou nemovitost (stěhování do nového bydliště)

 • Pokud jste prošli náročným životním obdobím jako např. rozvod, těžká nemoc, smrt blízké osoby, rodinné hádky


 • V domě vás přepadne náhle silná únava a chmurné myšlenky,  i když krátce předtím jste se venku cítili dobře a v pohodě

 • Když trpíte nějakou závislostí nebo utkvělou představou (alkoholismus, kouření, nadměrná chuť k jídlu, nečekané výbuchy vzteku, touha po násilí, závislost na pornografii, sebepoškozování...)

Budeme si povídat o tom, jaký máte problém k řešení, čeho chcete dosáhnout, aby se vám ulevilo. Já zjistím, zda zdroj problémů jsou skutečně entity, navrhnu vám možný postup, a na vás bude se rozhodnout, zda vám navrhovaný postup vyhovuje nebo ne.

 

Popovídáme si o tom, jak celý proces diagnostiky a čištění bude probíhat a co je k tomu potřeba připravit. A samozřejmě se můžete zeptat na cokoliv, co vás zajímá.

Médium je mentálně zdravý dospělý člověk, přes kterého komunikuji s entitami u něj doma. Komunikace se děje v plně bdělém stavu, nejde o žádnou hypnózu, jedná se o zcela bezpečný proces podobný meditaci.

Člověk si pohodlně sedne nebo lehne, zavře oči a vnitřním zrakem mapuje sebe i svůj prostor podle mého návodu. Já se ptám, entity skrze médium odpovídají.

Pokud je potřeba pomoci dětem, je médiem jejich rodič.

 • Pro odvádění entit používám dva způsoby práce s nimi:

  1/ odvádění s pomocí komunikačního média, což je někdo z dospělých obyvatel domu nebo majitel nemovitosti

  2/ čištění pomocí automatické kresby


 • V této chvíli provádím odvádění při osobní online schůzce.

 • Nejprve se setkáme na úvodní 30 minutové schůzce, kde mi popíšete celý svůj problém a já vám navrhnu možný postup řešení.

 • Emailem mi pošlete orientační plán bytu nebo domu a jeho okolí (stačí i ručně kreslený).

 • Diagnostické sezení dělám přes médium, kterým je někdo z dospělých obyvatel domu/bytu nebo majitel nemovitosti.

 • Nejprve zjistíme, zda samotné medium nemá nějakou přivtělenou duši přímo na sobě, pokud ano, odvedeme ji. Někdy to jde rychle, někdy odvádění přisedlých duší z média zabere i dvě hodiny.

 • Potom společně procházíme (online) celý váš prostor, diagnostikujeme a odvádíme přítomné entity.

 • Pokud jsem fyzicky přítomná přímo na místě, dočištuju a energeticky dolaďuju prostor pomocí zvuků a čistících směsí.

 • Pokud se čištění děje online, dělá dočištění prostoru člověk, který je na místě a postupuje podle mého návodu.

 • Na závěr dostanete seznam doporučení, jak si sami můžete prostor čistit a udržovat.

 • Prostory potřebují pravidelnou očistu a energetickou údržbu od nežádoucích energií. Je to stejné jako s úklidem domu nebo praním prádla.

Ano, je to zcela bezpečné. Entity jsou odváděny dobrovolně, odcházejí často s radostí a nadějí na vysvobození ze svého smutného života, není na nich pácháno žádné násilí jako to dělá náboženský exorcismus, takže žádná dramata se nekonají. 

Navíc je třeba si uvědomit, že člověk s danými entitami dosud trvale žil, takže to není pro něj nic cizího.

Ta říká, že se nemá komunikovat s dušemi zemřelých.

 

Ano, to bible říká, ale myslí tím situace, kdy lidé vyvolávají duše zemřelých za účelem věštění budoucnosti. Což se tady neděje.

 

My hovoříme s dušemi zemřelých, které uvízly v neviditelné realitě mezi nebem a zemí a neumí se samy odtud dostat domů do Světla, kam měly jít rovnou po své smrti. Ale nestalo se tak.

 

Takže my tu duši najdeme a pomůžeme jí odejít. Současně pomáháme člověku, kterého ta duše obtěžovala.

 

Ostatně dělal to i Ježíš. A dal nám právo toto dělat taky. Pokud člověk na to má duchovní a praktické kompetence. 

Záměr je stejný - ulevit člověku od obtěžujících entit.

 

Metody a výsledky jsou různé.

 

Sama mám zkušenosti s náboženskými metodami “vyhánění duchů” jak z tohoto, tak z minulých životů, kdy jsem tuto funkci sama jako katolický exorcista dělala (v mém minulém životě ve 12. století v Itálii). 

 

V současném životě jsem totéž praktikovala evangelickými metodami, a musím říct, že je to jenom násilné střílení naslepo v naději, že se podaří nějak ve jménu Ježíše člověka nebo prostor osvobodit. 

 

Náboženské pojetí “vyhánění duchů” neumí diagnostikovat prostor a člověka jako celek, neumí komunikovat s dušemi zemřelých komunikovat s úctou jako se ztracenými dušemi zemřelých, ale bere je jako něco zlého, co smrdí peklem a je třeba to odstranit. 

 

Náboženský exorcismus - podle mého osobního názoru - nepracuje s dušemi zemřelých a démonickými entitami podle vesmírných/božích zákonů.

 

Já jsem se v tomto životě naučila nejprve používat náboženský přístup k vyhánění duchů. Bylo to v době, kdy jsem byla součástí náboženských organizací.

 

Potom se už na to Vesmír/Bůh nemohl dívat a naučil mne se domlouvat s těmito bytostmi po dobrém, aby odešly z prostoru, kde bydlím. A protože to, co učí křesťanství, nestačilo, doplnila jsem si vědomosti u zkušeného nenáboženského učitele, který mi objasnil metody a pravidla práce s těmito entitami. Tak, jak to náboženství nezná a neumí. On sám nazývá tento proces laskavým exorcismem, protože se s dušemi zemřelých zachází ohleduplně a pomáhá se jim. Nikoli je násilím odstraňovat. 

 

Oproti náboženskému exorcismu neodvádím duše pouze z domu, někam na ulici, kde se zase na někoho přilepí, ale odvádím je přímo domů do Světla.

 • 1 - 2 hodiny hodiny, ale čas bývá velmi různorodý, protože některé entity odcházejí ochotně a rychle, jiné jsou tvrdohlavé a nechtějí odejít. Pak je vyjednávací proces delší, protože i ony mají svobodnou vůli a právo se rozhodovat po svém.

 • Vy můžete po 2 hodinách celý proces čištění ukončit nebo v něm pokračovat, rozhodnutí je jenom na vás a na vaší aktuální situaci.

 • Opakování čištění, pokud si po čase znovu objednáte, se děje online a bývá kratší, než první odvádění.

Pokud jste měli na sobě nějaké přivtělené duše, jejich odvedení většinou způsobí během krátké doby silnou úlevu od nějakého problému, bolesti, nemoci, deprese, které tato entita způsobovala.

 

Ve vyčištěném prostoru se okamžitě začnete cítit mnohem lépe, svobodněji, volněji se vám dýchá, máte více energie a radosti ze života. Těžká energie, která předtím na vás byla navalená, zmizí.

 • To je velmi různé. Někde diagnostika a čištění probíhá velmi dobře a rychle, jinde je to dlouhý proces. Rozhodně však zajímavý.

 • Ještě jsem nezažila, aby se některou z entit nepodařilo motivovat k odchodu, ale věřím, že i toto se může stát. V některých případech mi však není dovoleno entitu odvést, protože je součástí procesu výuky některého z obyvatel domu. 


 • Pokud ani po dvou hodinách čištění nejsme s prací hotovi, a vy se rozhodnete dále nepokračovat, některé entity tam možná zůstanou. Ale bude jich méně než předtím. Takže úlevu v prostoru rozhodně ucítíte.


 • Některé entity nemají zájem odejít ze svého místa pobytu a je tak těžké předvídat, jak celá situace s nimi dopadne. Takže 100% záruku předem vám nemohu dát. Ale po skončení celého čištění budete mít vy sami jasný přehled o tom, zda tam něco zůstalo nebo odešly všechny entity.


 • Celý prostor po jejich odchodu je potřeba dočistit a udržovat podle instrukcí co nejdéle čistý. Nicméně tyto duchovní bytosti se volně pohybují prostorem a tak se váš domov může brzy zase zaplnit novými návštěvníky, kteří s vámi přijdou domů ze supermarketu nebo od lékaře či z práce.


 • Důležité v této situaci je vědět, že ony se mohou držet člověka nebo místa jenom za určitých podmínek. Jestliže vy jim ty podmínky svým myšlením a jednáním přestanete vytvářet, nebudou se u vás již tolik hromadit.


 • Pokud však bydlíte v domě/bytě, kde jsou na vaše zdi napojení nějací sousedé, je těžké zabránit tomu, aby tyto entity volně neprocházely mezi byty / domy. Ale mohou vám pomoci znalosti o čištění energií a transformační práce na sobě a svém myšlení a jednání, které jim umožňuje u vás pobývat.

Na žádost některých klientů v zájmu ochrany jejich soukromí nezveřejňuji jejich fotografii a celé jméno. Důvodem je citlivá povaha této služby.

Chtěla bych poděkovat za to, že jsou na světě lidé jako je Zora, že dokáží pomoct od problémů, které málokdo chápe. Nejsou totiž hmatatelné. Naštěstí se mi podařilo byt očistit od entit, které ztěžovaly bydlení celé mojí rodině. Nejprve jsem si myslela, že celou "práci" odvede paní Zora a bylo pro mě překvapením, že jsem byla součástí procesu. Nikdy by mě nenapadlo, že to pro mě může být tak emotivní. Několikrát mi tekly slzy z osudu duší, které jsem "viděla". Pokud máte nějaký problém na úrovni, které se paní Zora věnuje, určitě ji neváhejte kontaktovat! Uleví se vám.

Gabriela Talpová

Brno

Zorku jsem poznal jako propagátorku cohousingu v souvislosti s mým projektem bydlení, kde chci umožnit sdílené bydlení. Začali jsme čištěním prostor starého mlýna od zátěží z celé historie už od 11. století. Někdo jim říká duchové, někdo entity, jisté je, že jsme se jich díky Zorce zbavili. Od mlýna a v něm žijících předků jsme se dostali k jejich potomkům, kteří se mnou dnes mlýn rekonstruují. Ti si nesou jako dědictví rodové myšlenky a také následky tragických událostí ze středověku. Se Zorkou jsme dokázali najít, co jim brání v pokračování tradice svobodného bydlení v tomto místě a tyto překážky vyčistit. Jako realitní makléř se často setkávám s byty a domy, kde se lidem nebydlí dobře. Proto jim doporučuji vyčistit jak prostor, tak všechno, co jim takové bydlení způsobilo psychicky a zdravotně. Zorka Vás tímto čištěním provede zkušeně a bezpečně.

Ing. Pavel Dohnal

realitní makléř

Může se vám zdát, že jste na světě úplně sami a nikoho nezajímáte. Opak je pravdou. Pokud žijete na tomto světě, je pravděpodobné, že se najdou duše z neviditelného světa, které se o vás zajímají hodně. Je potom jen otázkou času, než budete natolik bez energie, že vám dojde, že to není normální. Bohužel, i když si to uvědomíte, můžete v prvé řadě hledat problém v těle. To byl i můj případ. Ale ani důkladná prohlídka mojí obvodní lékařkou nezaznamenala nějaké fyzické neduhy. O to víc mě překvapilo, že mnoho z potíží, které jsem prožívala neměly fyzickou příčinu, ale pocházely od mých "průvodců", společníků. Po odvedení těchto duší se Zorkou nejvíce pociťuji volnější a svobodnější dech, lehčí a zároveň uzemněnější nohy. A cítím se svobodná. Navíc, jak jsem se Zorkou shodly, v případě přítomnosti tolika jiných bytostí na mém těle, bylo velice obtížné vědět, kdo jsem a co chci, protože se to ve mně tak různě míchalo, jak mi všechny najednou mluvily do života. Nejobtížnější je na tom si to přiznat a uznat, že tento svět je stejně reálný jako ten hmotný. Ale průběh, výsledky i Zorčina podpora mě nakonec utvrdily, že to byla správná cesta. A doufám, že to je jen její začátek, protože Zorka má co předávat - např. prostřednictvím kurzů.

Věrka

Praha

Poprvé jsem služby Zory využila, když jsem týden hlídala dům svých přátel zatímco oni byli na dovolené, a opravdu jsem se v domě necítila dobře. Cítila jsem se, jako bych tam nemohla odpočívat, a v noci jsem měla velmi stísněné nepříjemné pocity, což normálně nezažívám. Nebyla jsem si jistá, zda věřím, že to pomůže, zda věřím v celý proces odvádění entit nebo v to, co Zora na webu tvrdí. Ale myslela jsem si, že to stojí za vyzkoušení. Sezení trvalo hodinu a za tu dobu opustilo dům řada entit, o kterých jsem předtím neměla tušení. Byl to neuvěřitelný rozdíl a po zbytek týdne jsem se tam cítila jako doma a mohla jsem se starat o dům. Poté, po nějaké době, jsem měl další sezení na odvádění entit ode mne. Opět jsem byla docela skeptická, protože očividně něco jako mít na sobě nechtěné duše nemůže být MÝM problémem, že? Sezení však bylo velmi zajímavé a jak se ukázalo, bylo ke mně připojeno 6 různých entit, některé se dokonce rozhodly zničit mé štěstí, což je docela děsivé. To všechno byly věci, které jsem viděla a vnímala já sama, ne věci, které mi řekla Zora. Toto sezení bylo pro mě docela intenzivní v tom smyslu, že jsem opravdu nečekala, že tyto věci uvidím, a byla jsem ráda, že se jich zbavím! V návaznosti na to jsem se rozhodla, že je jenom věcí zdravého rozumu, nechat můj dům z těchto entit vyčistit. Zora dovedně odvedla entity pryč, některé dokonce z mé ložnice! Od té doby jsem se tu už žádné necítila. Určité situace, které mi nejdou dobře, se začaly měnit k lepšímu a upřímně doufám, že tento trend bude pokračovat. Myslím, že úklid je vždycky dobrý, bez ohledu na to, jaký úklid provádíte ... Děkuji, Zoro!

Adriana

Bristol, UK

Od dětství jsem se bála chodit průchodem našeho domu a moje děti to mají stejně. Vnímala jsem i další části našeho domu, kde jsem se necítila dobře. Proto jsem opakovaně vykuřovala prostory našeho domu a používala krystaly. Ale nestačilo to. Proto jsem využila služeb Zory, i když jsem předem měla obavy, jak to bude probíhat. Při online konzultaci mne Zora prováděla procesem propojení s vyšším vědomím a poté jsme čistily moje tělo od nežádoucích energií a poté i náš dům. Při nacítění se na mé tělo jsem doslova viděla a pociťovala okovy na mou obou lýtkách a stehnech. Byl to velmi nepříjemný a černý pocit. Vnímala jsem, jak mne ty energie či bytosti zdržují od mnoha aktivit a jak mne blokují v aktivitě dlouhodobě v mém životě. Tam, kde jsem naciťovala negativní bytost, mne Zora navedla a řídila proces komunikace s danou bytostí – jasně formulovanými otázkami se dostávala k důvodu, proč daná bytost zůstala buď u mého těla anebo v částech našeho domu. Všechny oslovené duše poté Zora odvedla do Světla a často byly doprovázené i množstvím dalších duší, které se s nadšením a láskou přidávaly. Komunikace s bytostmi a jejich emoce byly pro mne dechberoucí, vnímala jsem jejich ochotu podívat se na to, co dělaly, z jiného úhlu pohledu a jejich radost, že můžou pomáhat více a lépe ve Světle. Cítila jsem z nich takovou lásku a radost, kterou nedokážu slovy vyjádřit. Mé tělo na vše reagovalo velmi emotivně a mě začaly téct slzy. Tělem mnou vibrovalo odcházení těch bytostí a vnímala jsem tu radost a lásku, která je provázela. Když nyní pocitově procházím místy, kde jsme se dlouhodobě necítili dobře, tak tam vnímám čistotu z hlediska bytostí a energií. Cítím se lehce a nezatíženě, a cítím krásnou a čistou energii z celého domu. Pokud potřebujete pomoct s čištěním domu, s čištěním sebe nebo člena rodiny od těžkých energií a entit, Zoru vám z celého mého srdce doporučuji.

Pavla Marie Blackmore

Průvodkyně k Síle Přírody

Rada by som sem napísala moje dojmy z konzultácie so Zorkou. Kupili sme novy dom v novembri minuleho roku. Od malicka citim energie, ked nejake v dome su. Niekedy sa to da vydrzat, no v tomto dome mam naozaj strach. Zorka mi v priebehu konzultacie vysvetlila, co rozne entity v nasich pribytkoch zivi, co ich podporuje, aby tu ostavali. Som rada, ze som Zorku stretla a poznam konecne niekoho, kto vie taketo entity z nasich zivotov odviest na ich spravne miesto.

Katarina Bertusek

Učitelka němčiny, Švýcarsko

Pošli to dál 👀