Kurzy čištění negativních energií a odvádění entit

Zhlédnutí: 20

Zajímá vás, jak si vyčistit bydlení od negativních energií a případně se v budoucnu naučit i odvádět nežádoucí entity?

Sama se čištěním negativní energie a odváděním entit úspěšně zabývám několik let a tak si dělám průzkum, zda by o toto téma byl zájem v podobě různých úrovní kurzů. Od základů práce s energií a čištění negativní energie, až po přímé odvádění entit pro pokročilé. 

Pokud vás toto téma oslovuje, a informace o připravovaném kurzu vás zajímají, zaregistrujte svůj zájem níže.

Proč je toto téma důležité

Ze své vlastní zkušenosti i ze zkušeností klientů vím, jak náročný umí být život v přítomnosti nežádoucích energií a entit, které nás umí pěkně obírat o energii a radost ze života. 

V posledních letech, jak se zvyšuje množství probuzených lidí, zvyšují se také aktivity těchto negativních sil. Protože zde běží boj o naši energii i o naši duši. 

Pro mnoho neprobuzených lidí je toto téma stále ještě tabu, mají pocit, že to je nějaké stigma mít problém s entitami a jejich aktivitami. Já však vidím, že tyto síly se nevyhýbají vůbec nikomu a že naše domovy je třeba i od nich pravidelně čistit úplně stejně, jako myjeme nádobí, vysáváme, uklízíme. Mělo by to patřit k základní hygieně našich domovů i našich životů, chceme-li v těchto časech  úspěšně přežít. 

Nejenom fyzická hygiena, ale i hygiena mentální a energetická by měla být samozřejmou součástí probuzených lidí.

Co s tím?

Obavy klientů i jejich dotazy se neustále opakují a já jsem dlouho nemohla přijít na to, jak srozumitelně vysvětlit v celé šíři, jak tyto síly operující v neviditelném světě fungují, a jak se jich člověk může zbavit. Nebo přesněji snížit jejich působení v našich životech na minimum. 

Nedávno přišla inspirace shůry, jak bezpečně tyto informace předat, a já si nyní ověřuju, zda o takový kurz bude zájem.  

Je-li to váš případ a vy se chcete naučit, jak být samostatní v čištění sebe a svého domova od nežádoucích energií, zaregistrujte se níže, a já vám dám vědět, jakmile kurz bude na světě. V případě, že zájem bude. 🙂

Pošli to dál 👀