U kormidla žena

1

Nestíháš? Nevíš, co dřív?

S tím ti mohu efektivně pomoci.

Vytvořila jsem 10ti týdenní transformační program pro ženy, které hledají způsob, jak vytvořit ze svého domova příjemné místo odpočinku a relaxace, kde negativní energie jsou minimalizovány a je zde prostor pro radost a růst. Které se chtějí naučit jak pracovat s energiemi.

Ale nevědí, KDE a JAK začít. 

Všichni víme, že na internetu najdeme milión návodů, jak si vylepšit domov a vytvořit z něj to naše Nebe na Zemi.

Jenže my všichni tak silně nestíháme! Jsme přehlceni úkoly, informacemi, nabídkami, které se na nás valí ze všech stran.

Jak si vybrat? Čemu dát přednost? A bude to fungovat?

Znám tyhle pocity, proto nabízím těm z vás, které si chcete si začít čistit váš domov i vaši osobní energii a tvořit nové základy, na kterých můžete stavět,  

online kurz.

Je to pro tebe?

Mým záměrem v tomto programu je připravit skupinu žen ( i když i mužům je vstup povolen), které mají zájem nejenom začít budovat stabilní základy svého života a domova, ale také které touží po tom, že by v budoucnu (možná) chtěly vést svou skupinu žen v místě svého bydliště anebo dokonce vybudovat spolu se svou skupinou i vlastní cohousing projekt – projekt komunitního bydlení. 

Protože to já vidím jako velký problém zejména pro osamělé ženy, ženy v nefunkčních partnerstvích nebo single matky s dětmi – že mají velký problém dosáhnout na své vlastní bydlení, které je bezpečné a přátelské pro ně i pro jejich děti.

Nicméně tento program začíná se základy – v nás samotných a v našich domovech. Teprve potom je člověk připravený na větší projekt, čímž cohousingové projekty jsou.

Proč by tě to mělo zajímat

Co se v programu naučíš

Jak to bude probíhat?

Zajímá tě to?

Pokud ano, klikni na červené tlačítko, zaregistruj svůj zájem a já ti dám avízo, až kurz bude v předprodeji. 

.
Se Zorou jsem se hodně naučila a vyrostla. Díky jejímu příkladu systému pro neprůstřelné papírování mohu žít v klidu, protože vím, kde jsou všechny mé důležité dokumenty a seřazené do příslušných kategorií. Trvá mi jen chvíli, než cokoliv najdu, když to potřebuji. Právě díky její neúnavné vytrvalosti jsem se naučila, jak je důležité mít čistý a dobře větraný domov, kde má všechno své místo. Každý, kdo přijde, okomentuje, jak se v mém domově cítí jako „v oáze míru“, kde se rád zastaví. Zora vám nedovolí se vyvlíct z nějaké situace, když neděláte věci správně, a to kvůli vašim nejlepším výsledkům. Vždy je plná nápadů z mnoha let studia různých oborů a vždy vám pomůže dosáhnout nejlepších výsledků. Miluju to!

Zuzana Delgado

Učitelka angličtiny

Než jsem potkal Zoru, zajímal jsem se o osobní rozvoj, přečetl jsem mnoho on-line článků a knih a myslel jsem si o sobě, že jsem vědomý člověk. Ale teprve během ročního intenzivního koučinku se Zorou jsem začal chápat souvislosti mezi jednotlivými oblastmi života. Zora mi vysvětlila, jak fungují duchovní zákony, energie peněz a co pro mě bylo nejdůležitější, tak jako pro každého muže, jak se dostat do své mužské síly. Chtěl jsem být schopný si svůj život organizovat a potřeboval jsem si ujasnit, jak funguji v každodenním životě, co dělám, kam směřuji a co chci dokázat. Díky tomu se mi také podařilo zbavit role „hodného chlapce“, který neuměl říkat NE, všem rád vyhověl a na sebe zapomínal. Udělal jsem na sobě opravdu kus práce, mé sebevědomí je zdravé a můj život získal smysl. Cítím se silný a plný energie. Nyní vím, že žiji vědomý život. Zoru mohu doporučit všem, kteří se chtějí pevně postavit na své vlastní nohy.

Tomas Novak

Student University of Bolton

Thank you for sharing
  •   
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •